Cennik 2021*

Ceny w sezonie wakacyjnym (18 czerwca – 30 września) oraz długie weekendy/święta (minimalny czas pobytu 4 noce)

Pobyt w pokoju 2 lub 3-osobowym: 69zł/osoba/doba, pobyt 1 osoby w pokoju 2-osobowym 95zł/doba;

Apartament: 190zł/doba (2 osoby, dodatkowa osoba 50zł)

Bieszczadzka jesień (1 października – 15 listopada)
Pobyt w pokoju 2 lub 3-osobowym: 63zł/osoba/doba; pobyt 1 osoby w pokoju 2-osobowym 90zł/doba
Apartament: 180zł/doba/2 osoby (dodatkowa osoba 45zł)

Ferie zimowe 2021 (styczeń –luty) – minimalny czas pobytu 5 nocy
Pobyt w pokoju 2 lub 3-osobowym: 63zł/osoba/doba
Apartament: 180zł/doba (dodatkowa osoba 45zł)

*Ceny promocyjne obowiązujące przy rezerwacji bezpośrednio ze strony www.konie2.pl, mailowo lub telefonicznie w domu Konie2
Uwaga: działka nie jest ogrodzona i nie posiada placu zabaw dla dzieci. Parking niestrzeżony, monitorowany kamerą

Pobyt psa – po uzgodnieniu – jednorazowa opłata 50zł. Gościom ze zwierzętami proponujemy tylko studio lub pokój na parterze (pokój nr 5)

Istnieje możliwość wynajęcia domu w całości w każdym okresie (dla max. 12 osób) – cena do uzgodnienia w zależności od pory roku i liczby osób.

Wystawiamy faktury VAT.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji pobytu jest wpłata zadatku w wysokości 30% ceny, w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji. Prosimy o uregulowanie pozostałej kwoty za pobyt w kolejnym dniu po przyjeździe – przelewem, kartą płatniczą lub gotówką.

(nr konta 50 1020 5558 1111 1237 7730 0140 – Artur Maciejewski)


Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację Regulaminu domu Konie2. Prosimy o zapoznanie się z naszym Regulaminem.

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rezerwacji, wyjaśnienia okoliczności ewentualnego naruszenia Regulaminu lub obowiązujących przepisów prawa, oraz rozpatrywania ewentualnych reklamacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że :
Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rezerwacji w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa powszechnie obowiązującego, jest Artur Maciejewski, Strzebowiska 34, 38-608 Wetlina.

Dane osobowe
1.Na potrzeby procesu rezerwacji / wystawienia dokumentu sprzedaży pobierane są dane osobowe Gościa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rezerwacji.
2.Gość posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania.

Zobowiązania Administratora

1.Administrator zapewnia, że dane osobowe Gościa nie są udostępniane osobom trzecim i w tym zakresie podejmie niezbędne środki i zapewni wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia w celu realizacji przedmiotowego zapewnienia.

2.Administrator zobowiązany jest do dotrzymania tajemnicy i poufności informacji uzyskanych w celu realizacji procesu rezerwacji. Podjęte zobowiązanie pozostaje w mocy przez czas nieokreślony